Contact

Voor meer informatie over jenaplanonderwijs kunt u bellen (0485) 571434 of mailen naar één van onderstaande personen:

Teamleiders
Leerjaar 1 en Instroom nieuwe leerlingen: Michel Hendriks, m.hendriks@metameer.nl
Leerjaar 2: Zeycan Kurt, z.kurt@metameer.nl
Leerjaar 3: Nico van Bon, n.vanbon@metameer.nl
Leerjaar 4: Dave Arts, d.arts@metameer.nl
Tweetalig onderwijs: Jan Vermunt, j.vermunt@metameer.nl

Informatie over zorg/begeleiding
Marie-José Kunen (zorgcoördinator) m.kunen@verwijder-dit.metameer.nl

Management assistente
Mariët Strijbosch m.strijbosch@verwijder-dit.metameer.nl

Directeur
Maartje van de Kerkhof m.vandekerkhof@verwijder-dit.metameer.nl

ROQUIN