Metameer jenaplan: 'beste school van het land'

vr 20.01.17

Twee opleidingen van Metameer jenaplan Boxmeer zijn in het jaarlijks onderzoek van Elsevier betiteld als beste van Nederland. De vmbo-theoretisch/gemengde en vmbo-basisberoepsgerichte leerweg halen op alle onderdelen de hoogste scores in het Elsevier-onderzoek Beste scholen. Donderdag 19 januari publiceerde Elsevier de zestiende editie met de 45 ‘superscholen’ van Nederland. In deze ranglijst behoort de jenaplanlocatie van Metameer tot de twee beste scholen van ons land met de minste zittenblijvers en de beste onderwijsresultaten.

Zie ook: Elsevier-onderzoek.

Het predicaat ‘excellente school’ voor vmbo en havo in Stevensbeek en het jenaplan vmbo in Boxmeer had Metameer al. En nu de erkenning als ‘superschool’. Een resultaat waar onze leerlingen samen met onze docenten aan hebben gewerkt. En niet te vergeten onze ouders die thuis voor een goede basis zorgen. Deze aandacht en betrokkenheid voor de prestaties van onze leerlingen leiden tot iets moois.

Laatste nieuws

ROQUIN