Nieuws

Méérweek

Voorstellingen, workshop Afrikaanse dans, excursies en nog veel méér. Vorige week stond bij jenaplan in het teken van de méérweek. Tijdens de méérweek reflecteren onze leerlingen op de afgelopen periode “wat heb ik geleerd?”, leren ze buiten de schoolmuren en maken ze toetsen. Dit vinden wij belangrijk voor hun ontwikkeling. Zo kregen de brugklassers een workshop Afrikaanse dans. Een aantal eerste- en tweedejaarsleerlingen gaf een voorstelling in theaterzaal De Weijer Boxmeer. Deze voorstelling hebben zij afgelopen periode zelf gemaakt tijdens de lessen van Kunstvak 1. Een aantal leerlingen uit de derde klas had hun filmgala. Daarnaast zijn alle derdejaars naar Keulen of Düsseldorf gegaan en hebben aansluitend een verwerkingsopdracht over architectuur gemaakt. Tot slot kwam schrijfster Cis Meijer langs op onze school. Een mooie, veelzijdige week! Nu start periode 2.

← Terug naar overzicht