Nieuws

Meld uw kind aan voor de lesdagen groep 8 in Stevensbeek en jenaplan

Wij laten toekomstige brugklassers graag onze school zien en ervaren. Tijdens de lesdagen in december kan groep 8 een dagdeel meelopen op de locatie Stevensbeek en/of jenaplan.

Aanmelden kan tot en met maandag 27 november. Informeer bij de leerkracht of de gehele klas is aangemeld. Anders vullen ouders/verzorgers dit aanmeldformulier in.

Groep 8 volgt in een ochtend of middag een aantal lessen in de brugklas. Op locatie Stevensbeek vindt de lesdag voor groep 8 plaats op donderdag 7 december en op de locatie jenaplan op dinsdag 12 en woensdag 13 december. Zo krijgen groep 8’ers een indruk van onze school, de vakken in de brugklas en onze docenten. Ze leren wennen om van lokaal naar lokaal te gaan en hoe makkelijk ze het rooster kunnen lezen. Leerkrachten en ouders/verzorgers krijgen een rondleiding door onze school. Welkom!

← Terug naar overzicht